Sekcja Mażoretek „Fantazja”

Zespół Mażoretek „Fantazja”
– instruktor Małgorzata Prowda
– zajęcia – SZUKAJ HARMONOGRAM ZAJĘĆ W SEKCJACH
___________________________________________________________________
Mażoretki FANTAZJA były 18.06.2017 r. w Dąbrowie Zielonej na II OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU TAŃCA DANCE CUP 2017
Dziewczyny zajęły miejsca na podium oraz dostały wyróżnienia- GALERIA

___________________________________________________________________
Nasze mażoretki znów na podium!!!
Gratulujemy!

 

 

___________________________________________________________________

_________________________________________________________________

Relacja foto z XXI Wojewódzkiego Przeglądu Tanecznego w Ozimku.  Po estradzie kwalifikacyjnej w Oleśnie nasze dzielne mamy dostały się do finału w Ozimku gdzie zdobyły 3 miejsce w kategorii Ekstraklasa open 30+

GALERIA

 

Miło nam poinformować  że nasze Mażoretki Fantazja odniosły swoje pierwsze sukcesy w tym sezonie. Podczas IV Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Aplauz Marklowice, nasze dziewczyny zaprezentowały się w 4 Choreografiach z czego dwie zostały nagrodzone pucharami:
  • - Fantazja III (9-11 lat ) – 3 miejsce za układ Flinstonowie
  • - Fantazja I (14-16 lat) – 3 miejsce kategoria seniorki pompon
  • - Fantazja II (12-13 lat) – 5 miejsce kategoria juniorki pompon
  • - Fantazja II ( 12-13 lat) – 5 miejsce mini formacja juniorki
GALERIA
Małgorzata Prowda

____________________________________________________________________

Miło mi poinformować że nasza najstarsza grupa mażoretek odniosła pierwszy sukces w tym sezonie. Po realizacji czterech estrad kwalifikacyjnych XXI Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Tanecznych jury zakwalifikowało do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się  dn.16.04 w Ozimku zespół  Lady’ Majorettes z Dobrodzienia w kategorii Ekstraklasa Open.

M. Prowda

___________________________________________________________________

II miejsce

na V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego World Dance Sosnowiec 2013

Miło mi poinformować, że nasza młodsza grupa dzieci w wieku 8-9 lat zajęły II miejsce na V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego World Dance Sosnowiec 2013, jestem pod wielki wrażeniem występu naszych dzieci. Word Dance jest największym tego typu festiwalem, biorą w nim udział najlepsze zespoły z całej Polski. Na turniej przyjechały zespoły z całego kraju, ponad 1300 uczestników, nasz zespół pokonał w swojej kategorii 12 zespołów. Starsza grupa zajęła 9 miejsce na 15 zespołów. Nasze kategorie występowały bardzo późno, młodsza grupa o 20.30 a starsza o 21.40. Przyjechaliśmy do Dobrodzienia o 00:30 ale warto było jechać. Zespoły Fantazja były również nagrane przez miejscową TV a nasze hasło to „Pozdrowienia z Dobrodzienia”. Również na regionalnej TVP Katowice był 15-to min. reportaż na temat festiwalu. Jestem bardzo zadowolona i zaskoczona z osiągnięć zwłaszcza, że zespół Fantazja jest bardzo młodym zespołem. Każda z mażoretek dostała srebrny medal, pamiątkową koszulkę i dyplom.

Małgorzata Prowda

 

*         ————-       *

Pierwszy sukces Mażoretek

W sobotę 23 lutego na terenie zawadzkiego Kinoteatru odbył się XI Festiwal Tańca i Piosenki „Kuźnia 2013″. W ramach tego konkursu Dom Kultury w Dobrodzieniu reprezentowany był przez dwa zespoły mażoretek: Fantazja I (9-10 lat)  i Fantazja II (11-13 lat) instruktor Małgorzata Prowda. Po udanych występach oby grup jury przyznało III miejsce dla zespoły Fantazja II, tym samym zespół pokonał w swojej kategorii wiekowej 8 zespołów z województwa opolskiego. Mimo tak krótkiej działalności od września 2011 mażoretki prezentowały bardzo wysoki poziom, był to pierwszy tego typu konkurs. Kolejne zmagania zespołów już 23 marca na Ogólnopolskim Konkursie Word Dance 2013 w Sosnowcu. Trzymamy kciuki.”

 

 

Nasze Mażoretki w Opolu…

13-14 września – II Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej

https://www.youtube.com/watch?v=MC8_50LWpJI

 

Comments are closed.