WAKACYJNA PIŁKARSKA LIGA 6-tek

Dobrodzień 2018

 

ORGANIZATOR

 

Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu

Dyr. turnieju mgr Agnieszka Hurnik

 

Organizacja, przygotowanie techniczne,

 prowadzenie A. Ochman  

- mailto: liga6dobrodzien@op.pl

 

Aktual. -31 lipca 2018-14:38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XXVII Turniej Wakacyjnej Piłkarskiej Ligi 6-tek

Dobrodzień / Lato 2018

 

M-ce.

Drużyna

mecze

punkty

bramki

br.m 

1

Zmarnowane Talenty

7

18

53:10

43

2

KNURY D-ń

7

17

63:11

52

3

FC TARTAK Dobrodzień

7

14

56:25

31

4

FENIX Osiecko

7

13

57:17

40

5

Drużyna A

7

9

18:32

-14

6

KZS Patatajorożce

7

7

18:26

-8

7

Team Of The Year

7

3

7:109

-102

8

FC PO NALEWCE

7

1

9:50

-41

 

XXVII turniej Ligi 6-tek rozstrzygnięty;

 

W turnieju zagrało 8 zespołów w tym 110 zawodników.

W 28 meczach strzelono 274 bramek przez 62 zawodników.

Puchary wręczał zastępca Burmistrza Dobrodzienia P. Marek Witek

 

·        Miejsce I i tytuł Mistrza Ligi uzyskał zespół

ZMARNOWANE TALENTY

·        Miejsce II – KNURY

·        Miejsce III – FC TARTAK

 

·         Tytuł Najlepszego Bramkarza Turnieju przyznano zawodnikowi Tomaszowi Pilarskiemu

(ZMARNOWANE Talenty)

·         Tytuł Króla Strzelców turnieju uzyskał Jakub Pielok    (24bramki) (FC TARTAK)

 

 

Dziękuję wszystkim zespołom i zawodnikom oraz SĘDZIEMU ZAWODÓW p. Franciszkowi Kowolikowi za wzorowe prowadzenie zawodów i zapraszam za rok.

 

Organizator

 
 
TERMINARZ / wyniki

kolejka

godz.

 

 

 

 

wynik

Do przerwy

I.

4 lipca  

 

 

 

 

18.oo

KZS Patatajorożce

-

FENIX Osiecko

3 : 0

wo.

18.5o

Zmarnowane Talenty

-

Team of the Year

22 : 0

10:0

 

 

 

 

 

 

II.

5 lipca

 

 

 

 

18.oo

FC TARTAK Dobrodzień

-

FC PO NALEWCE

9 : 3

2:0

18.5o

KNURY D-ń

-

Drużyna A

7 : 1

2:1

 

 

 

 

 

III.

 12 lipca

 

 

 

 

18.oo

Team of the Year

-

KZS Patatajorożce

3 : 6

0:4

18.5o

Drużyna A

-

Zmarnowane Talenty

0 : 7

0:1

19.35

FC TARTAK Dobrodzień

-

KNURY D-ń

3 : 3

2:2

 

 

 

 

 

 

IV.

 13 lipca

 

 

 

 

18.oo

Team of the Year

-

KNURY D-ń

1 : 25

0:4

18.5o

FC TARTAK Dobrodzień

-

Zmarnowane Talenty

3 : 9

2:4

19.35

FENIX Osiecko

-

FC PO NALEWCE

15 : 2

7:0

 

 

 

 

 

 

V.

16 lipca

 

 

 

 

18.oo

KNURY D-ń

-

FENIX Osiecko

3 : 4

3:3

18.5o

FC PO NALEWCE

-

KZS Patatajorożce

2 : 2

0:0

19.35

Drużyna A

-

FC TARTAK Dobrodzień

2 : 10

1:3

 

 

 

 

 

 

VI.

18 lipca

 

 

 

 

18.oo

FC TARTAK Dobrodzień

-

Team of the Year

22 : 0 

9:0 

18.5o

KZS Patatajorożce

-

Drużyna A

2 : 3 

1:0 

19.35

Zmarnowane Talenty

-

FC PO NALEWCE

4 : 0 

2:0 

 

 

 

 

 

 

VII.

 20 lipca

 

 

 

 

18.oo

Zmarnowane Talenty

-

KZS Patatajorożce

7 : 1

5:1

18.5o

FENIX Osiecko

-

FC TARTAK Dobrodzień

5 : 5

2:0

19.35

KNURY D-ń

-

FC PO NALEWCE

14 : 0

6:0

 

 

 

 

 

 

VIII.

 23 lipca

 

 

 

 

18.oo

Team of the Year

-

Drużyna A

0 : 8

0:5

18.5o

KZS Patatajorożce

-

KNURY D-ń

1 : 7

1:4

19.35

FENIX Osiecko

-

Zmarnowane Talenty

2 : 3

1:2

 

 

 

 

 

 

IX.

 25 lipca

 

 

 

 

18.oo

FENIX Osiecko

-

Team of the Year

25 : 0

11:0

18.5o

FC TARTAK Dobrodzień

-

KZS Patatajorożce

4 : 3

3:1

19.35

FC PO NALEWCE

-

Drużyna A

0 : 3

wo.

 

Uwaga! Zaczynamy o 17.3o 

 

 

 

 

X.

 27 lipca

 

 

 

 

17.3o

KNURY D-ń

-

Zmarnowane Talenty

4 : 1

1:1

18.15

Team of the Year

-

FC PO NALEWCE

3 : 2

1:2

19.oo

Drużyna A

-

FENIX Osiecko

1 : 6

0:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktual. -31 lipca 2018-14:38

 

 

                          Strzelcy bramek po X kolejce

1.

Pielok J.

24

FC TARTAK

2.

Barowski M.

20

FENIX

3.

Kwolek M.

18

ZMARNOWANE TAL.

4.

Degener R.

16

5.

Stadnik T.

12

6.

Patryk M.

9

7.

Kolecek A.

9

8.

Niesłony P.

9

9.

Jerominek D.

7

10.

Hehnel M.

7

11.

Wojtczyk D

6

12.

Buhl R.

6

13.

Kryś W.

6

14.

Jagielski D.

5

15.

Sacha P.

5

16.

Haberla P.

5

17.

Bejm R.

5

18.

Skorupa D.

5

19.

Ledwig A.

5

20.

Respondek K.

5

21.

Rucinski G.

5

22.

Czyrnia M.

5

23.

Machula R.

4

24.

Grzebinski S.

4

25.

Cetnarowski A

4

26.

Kaliciak J.

4

27.

Trzęsiok N.

4

28.

Supel P.

3

29.

Mikołajczak M.

3

30.

Wildau M.

3

31.

Klimek M.

3

32.

Kiermasz K.

3

33.

Misiak M.

3

34.

Kolecek K.

2

35.

Sowa R.

2

36.

Ziaja M.

2

37.

Matyja R.

2

38.

Michalczyk M.

2

39.

Kisiel D.

2

40.

Wróbel P.

2

41.

Jańta T.

2

42.

Karnydał D.

2

43.

Kroll Sz.

2

44.

Swoboda P.

2

45.

Olearczuk M.

1

46.

Koza K.

1

47.

Czelnik L.

1

48.

samobój

1

49.

Gaida M.

1

50.

Witt O.

1

51.

Katzy M.

1

52.

Janik D.

1

53.

Markiewicz S.

1

54.

Potyka A.

1

55.

Janicki A.

1

56.

Pytlewski D.

1

57.

Rust M.

1

58.

Bajok r.

1

59.

samobój

1

60.

Wilhelm S.

1

61.

Sowa Ł.

1

62.

Grabiński S

1

 

 

walkower

3

 

 

walkower

3

 

Razem

280