Wróć

 

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004 

2003

2002

WAKACYJNA PIŁKARSKA LIGA 6-tek

Dobrodzień 2018

 

ORGANIZATOR

 

Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu

Dyr. turnieju mgr Agnieszka Hurnik

 

Organizacja, przygotowanie techniczne,

 prowadzenie A. Ochman  

-          - mailto: liga6dobrodzien@op.pl

 

----------------------------------HISTORIA od 2002R.-------------------------------------

 

 

 

 

 

 

XXVI Turniej / Lato 2017

 

Ø  Zmarnowane Talenty Dobrodzień

Ø  Meble JONCZYK Dobrodzień

Ø  KNURY Dobrodzień

Ø  KZS

Ø  FC TARTAK Dobrodzień

Ø  GROM Olesno

Ø  ZADYMIARZE

Ø  FC BOBRY

Ø  HASIOK TUSKA Lubliniec

Ø  Radosny Futbol Łagiewniki Małe

 

 

Zawody sędziuje sędzia ligowy p. Marian Królak

 

GRUPA I

 

GRUPA II

 

Zmarnowane Talenty Dobrodzień

Radosny Futbol Łagiewniki Małe

HASIOK TUSKA Lubliniec

Meble JONCZYK Dobrodzień

GROM Olesno

KNURY Dobrodzień

FC TARTAK Dobrodzień

FC BOBRY

ZADYMIARZE

KZS

Grupy wyłoniono drogą losowania

 

 

Terminarz rozgrywek RUNDA I

 

Kol.

Terminy

GRUPA

 

wynik

do

 przerwy

Kol. 1

13 lipca

 

 

 

18.oo

ZMARNOWANE TALENTY

I

HASIOK TUSKA

2 : 3

1:2

18.5o

KNURY 

II

FC BOBRY

29 : 0

11:0

19.35

 

 

 

 

 

Kol. 2

14 lipca

 

 

 

 

18.oo

ZADYMIARZE

I

 ZMARNOWANE TALENTY

4 : 5

3:3

18.5o

KZS

II

Radosny Futbol

2 : 3

1:1

19.35

HASIOK TUSKA

I

GROM

5 : 3

4:2

Kol. 3

17 lipca

 

 

 

 

18.oo

Meble JONCZYK 

II

KNURY

4 : 6

(1:2)

18.5o

FC BOBRY

II

KZS

2 : 5

(2:3)

19.35

FC TARTAK

I

ZADYMIARZE

2 : 4

(1:0)

Kol. 4

19 lipca

 

 

 

 

18.oo

FC BOBRY

II

Meble JONCZYK 

2 : 8

(0:3)

18.5o

FC TARTAK

I

ZMARNOWANE TALENTY

2 : 4

(0:1)

19.35

ZADYMIARZE

I

GROM

1 : 3

(0:1)

Kol. 5

21 lipca

 

 

 

 

18.oo

Radosny Futbol

II

KNURY

2 : 9

(2:4)

18.5o

GROM

I

ZMARNOWANE TALENTY

2 : 1

(1:1)

19.35

Meble JONCZYK

II

KZS

5 : 3

(2:2)

Kol. 6

24 lipca

 

 

 

 

18.oo

FC BOBRY

II

Radosny Futbol

3 : 1

(2:0)

18.5o

GROM

I

FC TARTAK

6 : 3

(2:1)

19.35

ZADYMIARZE

I

HASIOK TUSKA 

0 : 4

(0:2)

Kol. 7

26 lipca

 

 

 

 

18.oo

Radosny Futbol

II

Meble JONCZYK

0 : 15

(0:5)

18.5o

HASIOK TUSKA

I

FC TARTAK

3 : 4

(1:2)

19.35

 KNURY

II

KZS

13 : 2

(6:0)

 

Lp.

Drużyna / Gr I

mecze

punkty

bramki

 

1.

HASIOK TUSKA

4

9

15-9

+6

2.

GROM

4

9

14-10

+4

3.

ZMARNOWANE TALENTY

4

6

12-11

+1

4.

ZADYMIARZE

4

3

9-14

-5

5.

FC TARTAK

4

3

11-17

-6

 

Lp.

Drużyna / Gr II

mecze

punkty

bramki

 

1.

KNURY

4

12

57-8

+48

2.

Meble JONCZYK

4

9

32-11

+21

3.

KZS

4

3

12-23

-11

4.

Radosny Futbol        .

4

3

6-28

-22

5.

FC BOBRY

4

3

7-43

-36

 

 

Do rundy II z grup wchodzą po trzy zespoły z grup .

Runda będzie rozgrywana również systemem każdy z każdym.

 

M-ce

 

Drużyna / Gr I

1.

A

HASIOK TUSKA

2.

B

GROM

3.

C

ZMARNOWANE TALENTY

 

 

Drużyna / Gr II

1.

D

KNURY

2.

E

Meble JONCZYK

3.

F

KZS

 

UWAGA !

Ostatnia kolejka rundy II o godz. 17.30

 

Terminy rozgrywek RUNDY II :

 

Kol.

Terminy

 

wynik

do przerwy

Kol. 1

28 lipca

 

 

 

18.oo

A HASIOK TUSKA

-

F KZS

8 : 3

(4:1)

18.5o

E Meble JONCZYK

-

B GROM

5 : 2

(2:1)

19.35

 C ZMARNOWANE TALENTY

-

D KNURY

3 : 5

(2:1)

Kol. 2

31 lipca

 

 

 

 

18.oo

D KNURY

-

E Meble JONCZYK

2 : 2

(1:1)

18.5o

F KZS

-

C ZMARNOWANE TALENTY

3 : 10

(1:5)

19.35

B GROM

-

A HASIOK TUSKA

2 : 4

(1:2)

Kol. 3

1 sierpnia

 

 

 

 

18.oo

B GROM

-

D KNURY

6 : 7

(4:2)

18.5o

A HASIOK TUSKA

-

C ZMARNOWANE TALENTY

3 : 9

(1:2)

19.35

E Meble JONCZYK

-

F KZS

8 : 1

(4:1)

Kol. 4

3 sierpnia

 

 

 

 

18.oo

D KNURY

-

F KZS

16 : 1

(7:0)

18.5o

C ZMARNOWANE TALENTY

-

B GROM

4 : 4

(2:0)

19.35

A HASIOK TUSKA

-

E Meble JONCZYK

2 : 5

(1:1)

Kol. 5

4 sierpnia

 

 

 

 

17.3o

E Meble JONCZYK

-

C ZMARNOWANE TALENTY

2 : 3

(0:1)

18.2o

D KNURY

-

A HASIOK TUSKA

8 : 3

(4:0)

19.10

B GROM

-

F KZS

0:3

Vo.

 

TABELA

Lp.

Drużyna / Gr I

mecze

punkty

bramki

 

1.

KNURY

5

13

38-15

+22

2.

ZMARNOWANE TALENTY

5

10

29-17

+12

3.

Meble JONCZYK

5

10

22-10

+12

4.

HASIOK TUSKA

5

6

20-27

-7

5.

KZS

5

3

11-42

-31

6.

GROM

5

1

14-23

-9

 

XXVI turniej Ligi 6-tek rozstrzygnięty;

 

·        Miejsce I – KNURY

·        Miejsce II – ZMARNOWANE TALENTY

·        Miejsce III – MEBLE JONCZYK

 

Ø  Tytuł Najlepszego Bramkarza Turnieju przyznano zawodnik Hadyk Krzysztof (Knury)

Ø  Tytuł Króla Strzelców turnieju uzyskał Rafał Degener (Knury) (14bramek)

____________________________________________

 

W naszej lidze mieliśmy dwa przypadki zachowania się fair play.

W rundzie I pomiędzy Zadymiarze – Grom i w rundzie II pomiędzy Zmarnowane Talenty – Grom.

 

Duże brawa należą się zespołowi Zmarnowane Talenty i Grom, oba zespoły w myśl

zasady fair play, swoją postawą szacunku i uczciwości wobec przeciwnika zdjęły szóstego zawodnika z pola w momencie kiedy przeciwnik nie mając zmian musiał grać pięcioma zawodnikami. BRAWO!!!

 

 

…..Nasza galeria  /   GALERIA  Z FINAŁU

 

W przypadku zauważenia błędu proszę o grzecznościowe zwrócenie uwagi

Organizator zastrzega sobie (w uzasadnionych przypadkach) prawo zmiany w terminarzu.

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator.

 

 

 

 

 

 

XXV Turniej / Lato 2016

 

 

Zespoły biorące udział w turnieju:

 

1.           ZMARNOWANE TALENTY - foto

2.           KNURY - foto

3.           FC WALEC - foto

4.           KLAN – Pawonków - foto

5.           Hasiok TUSKA – Lubliniec - foto

6.           Radosny FUTBOL- Łagiewniki Małe - foto

7.           RASTAMANI – Lubliniec - foto

8.           Meble PYKA -foto

 

TABELA

M-ce.

Drużyna

mecze

punkty

bramki

br.m 

1

RASTAMANI Lubliniec

7

17

33 - 20

+13

2

KLAN Pawonków

7

16

32 - 18

+14

3

FC WALEC Dobrodzień

7

13

42 - 19

+23

4

KNURY Dobrodzień

7

12

39 - 16

+23

5

Meble PYKA

7

9

21 - 35

-14

6

RADOSNY Futbol

7

6

12 - 45

-33

7

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

7

6

10 - 23

-13

8

HASIOK TUSKA Lubliniec

7

3

18 - 31

-13

 

Tytuł Mistrza

XXV Turnieju Wakacyjnej Piłkarskiej Ligi 6-tek

 zdobył zespół

RASTAMANI z Lublinca

II miejsce KLAN

III miejsce  FC Walec

 

Tytuł Króla Strzelców uzyskał Bartosz Danielczok (20 br.) Rastamani

 

Najlepszy Bramkarz Turnieju przyznano Martinowi Jainta - Rastamani 

 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK            .   

 

kolejka

godz.

 

 

 

 

wynik

Do przerwy

I.

11 lipca  

 

 

 

 

18.oo

FC WALEC D-ń

-

Radosny FUTBOL- Łagiewniki Małe

14  :  0

6:0

18.5o

KLAN - Pawonków

-

Meble PYKA

4  :  2

2:1

 

 

 

 

 

 

II.

13 lipca

 

 

 

 

18.oo

Meble PYKA

-

Radosny FUTBOL- Łagiewniki Małe

3  :  2

2:1

18.5o

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

-

KLAN - Pawonków

3  :  2

0:1

19.35

KNURY D-ń

-

HASIOK-TUSKA Lubliniec

3  :  4

2:2

 

 

 

 

 

III.

 15 lipca

 

 

 

 

18.oo

Radosny FUTBOL- Łagiewniki Małe

-

KLAN - Pawonków

1 : 8

0:3

18.5o

HASIOK-TUSKA Lubliniec

-

FC WALEC D-ń

1 : 7

0:3

 

 

 

 

 

 

IV.

 18 lipca

 

 

 

 

18.oo

Meble PYKA

-

FC WALEC D-ń

4 : 8

2:7

18.5o

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

-

KNURY D-ń

0 : 2

0:1

19.35

RASTAMANI  Lubliniec

-

HASIOK-TUSKA Lublinie

5 : 3

4:0

 

 

 

 

 

 

V.

20 lipca

 

 

 

 

18.oo

KNURY D-ń

-

Meble PYKA

12 : 1

4:0

18.5o

RASTAMANI  Lubliniec

-

KLAN - Pawonków

4 : 4

3:1

19.35

HASIOK-TUSKA Lubliniec

-

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

1 : 2

1:2

 

 

 

 

 

 

VI.

22 lipca

 

 

 

 

18.oo

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

-

Radosny FUTBOL- Łagiewniki Małe

0 : 2

0:1

18.5o

KLAN - Pawonków

-

HASIOK-TUSKA Lubliniec

7 : 5

2:3

19.35

FC WALEC D-ń

-

RASTAMANI  Lubliniec

4 : 4

3:2

 

 

 

 

 

 

VII.

 25 lipca

 

 

 

 

18.oo

FC WALEC D-ń

-

KLAN - Pawonków

1 : 3

1:1

18.5o

Meble PYKA

-

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

4 : 3

1:1

19.35

KNURY D-ń

-

RASTAMANI  Lubliniec

3 : 4

1:1

 

 

 

 

 

 

VIII.

 27 lipca

 

 

 

 

18.oo

Radosny FUTBOL- Łagiewniki Małe

-

HASIOK-TUSKA Lubliniec

3 : 2

1:1

18.5o

KLAN - Pawonków

-

KNURY D-ń

4 : 2

2:1

19.35

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

-

RASTAMANI  Lubliniec

1 : 5

0:2

 

 

 

 

 

 

IX.

 29 lipca

 

 

 

 

18.oo

Radosny FUTBOL- Łagiewniki Małe

-

KNURY D-ń

2 : 11

0:3

18.5o

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

-

FC WALEC D-ń

1 : 7

0:2

19.35

Meble PYKA

-

RASTAMANI  Lubliniec

3 : 4

3:2

 

 

 

 

 

 

X.

 1 sierpnia

 

 

 

 

18.oo

KNURY D-ń

-

FC WALEC D-ń

6 : 1

2:0

18.5o

Radosny FUTBOL- Łagiewniki Małe

-

RASTAMANI  Lubliniec

2 : 7

1:2

19.35

HASIOK-TUSKA Lubliniec

-

Meble PYKA

2 : 4

0:3

 

 

 

 

 

 

 

W przypadku zauważenia błędu proszę o grzecznościowe zwrócenie uwagi

Organizator zastrzega sobie w uzasadnionych przypadkach zmiany w terminarzu.

 

 

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator.

 

________________________________________________

XXIV Turniej / Lato 2015

Sędziuje sędzia ligowy Piotr Haberla

 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK

 

      Zespoły biorące udział w turnieju

 

 

1.          ZMARNOWANE TALENTY Dobrodzień

2.          KNURY KREBER Dobrodzień

3.          NO NAME Gwoździany

4.          GALACTIKOS Pawonków

5.          FC WALEC Dobrodzień

6.          TOWARZYSTWO SPORTOWE

7.          HASIOK-TUSKA Lubliniec

8.          RASTAMANI  Lubliniec

(Kolejność zespołów przypadkowa)

 

Tytuł Mistrza Wakacyjnej Piłkarskiej Ligi 6-tek zdobył zespół FC Walec

II miejsce KNURY KREBER

III miejsce  ZMARNOWANE TALENTY

 

Tytuł Króla Strzelców uzyskał Jarosław Kryś (18 br.) Zmarnowane Talenty

 

Przyznano również

 

Tytuł Najmłodszego Utalentowanego Bramkarza Dominika Swobody (12lat) Towarzystwo Sp.

Oraz

Najlepszy Bramkarz Turnieju Pilarski Tomasz – Zmarnowane Talenty 

 

 G A L E R I A

 

TABELA

 

M-ce.

Drużyna

mecze

punkty

bramki

br.m 

1.

FC WALEC Dobrodzień

7

21

50-18

+32

2.

KNURY KREBER Dobrodzień

7

18

41-19

+22

3.

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

7

15

38 -18

+22

4.

RASTAMANI Lubliniec

7

12

32-24

+8

5.

HASIOK TUSKA Lubliniec

7

9

27-39

-12

6.

NO NAME Gwoździany

7

6

30-21

+9

7.

GALACTIKOS Pawonków

7

3

20-57

-37

8.

TOWARZYSTWO SPORTOWE

7

0

16-58

-42

 

 

Kolejka

godz.

 

 

 

 

wynik

Do przerwy

I.

7 lipca  

 

 

 

 

18.oo

KNURY KREBER Dobrodzień

-

HASIOK-TUSKA Lubliniec

8 : 3

(3:2)

19.oo

TOWARZYSTWO SPORTOWE

-

NO NAME Gwoździany

1 : 10

(1:1)

 

 

 

 

 

 

II.

8 lipca

 

 

 

 

18.oo

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

-

FC WALEC D-ń

3 : 5

(1:2)

19.oo

GALACTIKOS Pawonków

-

RASTAMANI  Lubliniec

0 : 9

(0:2)

 

 

 

 

 

 

III.

 10 lipca

 

 

 

 

18.oo

FC WALEC D-ń

-

TOWARZYSTWO SPORTOWE

11 : 0

(2:0)

19.oo

NO NAME Gwoździany

-

GALACTIKOS Pawonków

8 : 0

(1:0)

 

 

 

 

 

 

IV.

 13 lipca

 

 

 

 

18.oo

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

-

KNURY KREBER Dobrodzień

2 : 3

(0:1)

18.5o

RASTAMANI  Lubliniec

-

HASIOK-TUSKA Lublinie

11 : 0

(5:0)

 

 

 

 

 

 

V.

15 lipca

 

 

 

 

18.oo

TOWARZYSTWO SPORTOWE

-

KNURY KREBER Dobrodzień

2 : 9

0:5

18.5o

GALACTIKOS Pawonków

-

FC WALEC D-ń

5 : 13

4:5

 

 

 

 

 

 

VI.

17 lipca

 

 

 

 

17.3o

KNURY KREBER Dobrodzień

-

GALACTIKOS Pawonków

9 : 2

(5:0)

18.2o

RASTAMANI  Lubliniec

-

NO NAME Gwoździany

2 : 1

(1:1)

19.1o

HASIOK-TUSKA Lubliniec

-

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

3 : 5

(1:1)

 

 

 

 

 

 

VII.

 20 lipca

 

 

 

 

17.3o

FC WALEC D-ń

-

RASTAMANI  Lubliniec

5 : 1

(4:1)

18.2o

NO NAME Gwoździany

-

HASIOK-TUSKA Lubliniec

3 : 6

(1:1)

19.1o

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

-

TOWARZYSTWO SPORTOWE

8 : 3

(2:1)

 

 

 

 

 

 

VIII.

 22 lipca

 

 

 

 

17.3o

FC WALEC D-ń

-

NO NAME Gwoździany

4 : 3

(3:0)

18.2o

GALACTIKOS Pawonków

-

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

2 : 7

(2:3)

19.1o

KNURY KREBER Dobrodzień

-

RASTAMANI  Lubliniec

6 : 1

(2:0)

 

 

 

 

 

 

IX.

 24 lipca

 

 

 

 

17.3o

TOWARZYSTWO SPORTOWE

-

HASIOK-TUSKA Lubliniec

3 : 4

(2:3)

18.2o

NO NAME Gwoździany

-

KNURY KREBER Dobrodzień

3 : 5

(2:2)

19.1o

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

-

RASTAMANI  Lubliniec

10 : 0

(3:0)

 

 

 

 

 

 

X.

 27 lipca

 

 

 

 

17.3o

FC WALEC D-ń

-

HASIOK-TUSKA Lubliniec

6 : 5

(2:1)

18.2o

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

-

NO NAME Gwoździany

3 : 2

(2:1)

19.1o

GALACTIKOS Pawonków

-

TOWARZYSTWO SPORTOWE

8 : 5

(2:4)

 

 

 

 

 

 

XI.

29 lipca

 

 

 

 

17.3o

KNURY KREBER Dobrodzień

-

FC WALEC D-ń

1 : 6

(0:2)

18.2o

TOWARZYSTWO SPORTOWE

-

RASTAMANI  Lubliniec

2 : 8

(0:3)

19.1o

HASIOK-TUSKA Lubliniec

-

GALACTIKOS Pawonków

6 : 4

(3:3)

 

W przypadku zauważenia błędu proszę o grzecznościowe zwrócenie uwagi

 

Dopuszcza się w wyjątkowych sytuacjach zmianę terminu rozgrywanego meczu po uprzednim uzgodnieniu między zespołami zainteresowanymi i sędzią  zawodów ( w przypadku zmiany terminu ) oraz organizatorem.

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator.

 

 

 

 

 

XXIII Turniej / Lato 2014

 

Zgłoszone zespoły:

 

  • FC Walec
  • Zmarnowane Talenty-OPTIMA
  • Rastamani- Lubliniec
  • STS Spartakus  Lubliniec
  • Grupa Żywiec
  • FENIX RADAWIE
  • KNURY

 

W rozgrywkach bierze udział 7 zespołów gramy

systemem jedno grupowym każdy z każdym.

Sędziuje dobrze nam znany sędzia ligowy Marek Majowski.

 

Tabela po 6 kolejkach

 

Lp.

Drużyna

mecze

punkty

bramki

 

1.

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

6

13

20-12

+8

3.

FENIX Radawie

6

12

25-9

+16

2.

STS SPARTAKUS Lubliniec

6

9

27-22

+5

4.

KNURY Dobrodzień

6

9

16-13

+3

5.

Rastamani Lubliniec

6

7

25-37

-12

6.

Grupa Żywiec

6

5

24-34

-10

7.

FC WALEC Dobrodzień

6

3

14-24

-10

 

TERMINARZ 2014

kol.

Termin

 

 

wynik

do przerwy

 

 

 

 

 

 

I.

21 lipca

 

 

 

 

17.45

 KNURY

-

 Zmarnowane Talenty

2 : 5

1:2

18.35

 Grupa Żywiec

-

 FENIX RADAWIE

0 : 8

0:3

19.25

Spartakus Lubliniec

-

 FC Walec

6 : 2

3:1

 

 

 

 

 

 

II.

23 lipca

 

 

 

 

17.45

 Grupa Żywiec

-

 KNURY

2 - 2

1:1

18.35

Zmarnowane Talenty

-

 Spartakus Lubliniec

2 - 2

1:2

19.25

FENIX RADAWIE

-

 Rastamani Lubliniec

9 - 2

6:0

 

 

 

 

 

 

III.

25 lipca

 

 

 

 

17.45

 FC Walec

-

 Rastamani Lubliniec

8 : 3

6:1

18.35

 KNURY

-

 FENIX RADAWIE

3 : 0

vo

19.25

Zmarnowane Talenty

-

 Grupa Żywiec

5 : 2

3:0

 

 

 

 

 

 

IV.

28 lipca

 

 

 

 

17.45

 KNURY

-

 Spartakus Lubliniec

3 : 3

2:1

18.35

Grupa Żywiec

-

 Rastamani Lubliniec

8 : 9

4:8

19.25

 FC Walec

-

 Zmarnowane Talenty

1 : 4

1:2

 

 

 

 

 

 

VII.

29 sierpnia

Uwaga – kolejka przełożona

 

 

 

 

17.45

 FC Walec

-

 Grupa Żywiec

3 : 5

2:1

18.35

Zmarnowane Talenty

-

 FENIX RADAWIE

2 : 0

1:0

19.25

 Rastamani Lubliniec

-

 Spartakus  Lubliniec

3 : 7

0:4

 

 

 

 

 

 

V.

30 lipca

 

 

 

 

17.45

 FC Walec

-

 KNURY

0 : 3

vo

18.35

FENIX RADAWIE

-

 Spartakus Lubliniec

5 : 2

2:1

19.25

Rastamani Lubliniec

-

 Zmarnowane Talenty

5 : 2

4:1

 

 

 

 

 

 

VI.

1 sierpnia

Uwaga – gramy 30 min wcześniej

 

 

 

 

17.15

Spartakus  Lubliniec

-

 Grupa Żywiec

7 : 7

2:4

18.05

 KNURY

-

 Rastamani Lubliniec

3 : 3

1:1

18.55

 FENIX RADAWIE

-

 FC Walec

3 : 0

vo

 

 

XXIII Turniej Wakacyjnej Piłkarskiej Ligi 6-tek

po 21 kolejkach zakończył  się a puchary odebrali:

 

ZMARNOWANE TALENTY – I miejsce

FENIX RADAWIE – II miejsce

STS SPARTAKUS Lubliniec – III miejsce

 

Nagrody indywidualne otrzymali:

 

Tytuł Króla Strzelców- Rasztar Grzegorz (Spartakus)

Tytuł Najlepszy Bramkarz – Andrzej Uliczka (Spartakus)

 

Nagrody wręczał zastępca Burmistrza Dobrodzienia P. Marek Witek

 

galeria

 

Dziękuję wszystkim zespołom i zawodnikom , zapraszam za rok.

Szczególne podziękowania dla  sędziego zawodów P. Marka Majowskiego za profesjonalne sędziowanie

 

Organizator

 

 

 

Dobrodzień 2013

 

XXII TURNIEJ

PIŁKARSKIEJ WAKACYJNEJ LIGI 6-tek

8 lipca 2013

Sędziuje sędzia ligowy p. Marek Majowski

 

 

Drużyny zgłoszone:

             

Zakon Marii Lubliniec

Koszykarze Dobrodzień

Wiktoria Lubliniec

Zmarnowane Talenty Dobrodzień

Spartakus    Lubliniec

FC Walec Dobrodzień

FENIX Radawie

Płomień Łagiewniki Wielkie

Knury Dobrodzień

 

(KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ)

 

Galeria -zespoły    FOTKI Z MECZY

TABELA

Lp.

Drużyna

mecze

punkty

bramki

 

1.

FC WALEC Dobrodzień

8

19

35:17

+18

2.

FENIX Radawie

8

14

26:23

+3

3.

ZMARNOWANE TALENTY D-ń

8

14

26:19

+7

4.

WIKTORIA Lubliniec

8

13

35:24

+11

5.

KNURY Dobrodzień

8

12

29:27

+2

6.

ZAKON MARII Lubliniec

8

10

19:24

-5

7.

SPARTAKUS Lubliniec

8

8

26:30

-4

8.

PŁOMIEŃ Łagiewniki W.

8

8

22:30

-8

9.

KOSZYKARZE Dobrodzień

8

1

12:36

-24

 

 

Oficjalne zakończenie turnieju i wręczeniem nagród za I, II, i III miejsce drużynowo oraz nagród indywidualnych  zaraz po ostatnim meczu w piątek 2 sierpnia 2013r

TERMINARZ

kol.

Termin

 

 

wynik

do przerwy

 

 

 

 

 

 

I.

8 lipca  (poniedziałek)

 

 

 

 

17.45

Zmarnowane Talenty Dobrodzień

-

Spartakus    Lubliniec

2 : 2

2:1

18.35

Koszykarze Dobrodzień

-

Fenix Radawie

1 : 3

1:1

19.25

FC Walec Dobrodzień

-

Wiktoria Lubliniec

3 : 2

1:1

 

 

 

 

 

 

II.

 10 lipca  (środa)

 

 

 

 

17.45

Zakon Marii Lubliniec

-

Płomień Łagiewniki Wielkie

4 : 4

2:2

18.35

FENIX Radawie

-

Wiktoria Lubliniec

3 : 7

2:4

19.25

FC Walec Dobrodzień

-

Zmarnowane Talenty Dobrodzień

3 : 2

0:0

 

 

 

 

 

 

III.

12 lipca (piątek)

 

 

 

 

17.45

Płomień Łagiewniki Wielkie

-

Spartakus    Lubliniec

3 : 3

1:0

18.35

Zakon Marii Lubliniec

-

Knury Dobrodzień

4 : 2

2:1

19.25

FENIX Radawie

-

FC Walec Dobrodzień

0 : 4

0:2

 

 

 

 

 

 

IV.

15 lipca  (poniedziałek)

 

 

 

 

17.45

Wiktoria Lubliniec

-

Zmarnowane Talenty Dobrodzień

2 : 4

1:2

18.35

Koszykarze Dobrodzień

-

Spartakus    Lubliniec

2 : 4

1:3

19.25

Płomień Łagiewniki Wielkie

-

Knury Dobrodzień