WOŚP w Dobrodzieniu

__ 15 stycznia ________________ 

Protokół z XXV Finału WOŚP

UWAGA!
W tym roku dobrodzieński sztab WOŚP uzbierał - 20.897,24 zł!
* GALERIA z koncertu*
* GALERIA z biegu *
* GALERIA – Morsy *

 

___________________________________________________________________________

Znalezione obrazy dla zapytania wośp serce

 

Dziękujemy Sztabom WOŚP ….. czytaj więcej

__________________________________________________________


Kwota deklarowana już na koncie WOŚP, co dalej?
Zbiórka 24 Finału WOŚP zakończyła się deklarowanym wynikiem 44 047 594 zł. Kwota ta już znajduje się na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a liczenie trwa nadal. 

Przez cały dzień trwania Finału sztaby przesyłają do Fundacji WOŚP informacje o kwotach jakie udało im się zebrać na daną chwilę. Kończąc relację telewizyjną na antenie TVP Fundacja WOŚP podaje wstępnie oszacowaną sumę zarówno zbiórek prowadzonych przez sztaby WOŚP, jak i szeregu elektronicznych metod wsparcia Orkiestry. Od tego czasu na stronie www.wosp.org.pl codziennie prezentowany jest aktualny stan konta finałowego, aktualizowany każdego dnia do momentu osiągnięcia kwoty deklarowanej. Moment ten nastąpił wczoraj wieczorem – w czasie wieczornej aktualizacji w poniedziałek 25 stycznia stan konta 24. Finału był większy niż deklarowana w dniu zbiórki kwota.

- To bardzo emocjonujący moment, kiedy prowadząc Finał w studio TVP spoglądam na dzieci, które prezentują aktualną deklarowaną kwotę i podaję ją na antenie. Potem każdego dnia czekam na informację od księgowych o tym, ile pieniędzy realnie wpłynęło na konto. Wiadomo – im więcej uda nam się zebrać, tym więcej sprzętu dla polskich szpitali będziemy mogli kupić. Kiedy ta kwota na koncie zrówna się z tą deklarowaną, zatrzymujemy licznik na naszej stronie. Ostateczny wynik to wielka niespodzianka. Kończą się zbiórki elektroniczne, spływają kwoty ze skarbon stacjonarnych, sztabów które wcześniej nie deklarowały kwot i suma ta zawsze wzrasta. Dziękujemy za każdy Wasz wkład w 24. Finał WOŚP – finansowy, jako wolontariusz, sponsor rzeczowy czy organizator. Po raz kolejny Polska pokazała, że potrafi i chce pomagać innym! - mówi Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji WOŚP.

Liczenie wyników zbiórki 24. Finału WOŚP wciąż trwa. Ostateczne podliczenie zebranej kwoty Orkiestra zaprezentuje podczas konferencji prasowej, która jak co roku odbędzie się na początku marca.

Wciąż jeszcze można wesprzeć zbiórkę biorąc udział w orkiestrowych aukcjach na stronie www.aukcje.wosp.org.pl, te potrwają do 14 lutego.

Podczas 23. Finału WOŚP kwota deklarowana wynosiła 36 228 912 zł.

24. Finał WOŚP, fot. Piotr Barbachowski
Zachęcamy również do korzystania ze strony www.media.wosp.org.pl. Można tam znaleźć m.in. materiały foto, wideo, dźwięki z Jurkiem oraz materiały prasowe – Teczka 24. Finał WOŚP, a w niej najważniejsze informacje o Finale. 

24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 10 stycznia 2016 roku pod hasłem: Mierzymy wysoko! Tym razem środku były zbierane na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pediatrycznych i zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. 120 tysięcy wolontariuszy kwestowało na rzecz WOŚP na ulicach nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miastach na świecie. Odbyło się wiele tysięcy koncertów, imprez, happeningów i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń, a całość relacjonowana była na antenie Programu 2 Telewizji Polskiej, na kanale TVP Rozrywka oraz w internecie. O godzinie 20:00 tradycyjnie już można było obejrzeć „Światełko do nieba”, czyli happening świetlny będący punktem kulminacyjnym Finału WOŚP

Kontakt:
Krzysztof Dobies
Rzecznik prasowy Fundacji WOŚP
mail: rzecznik@wosp.org.pl 

Biuro Prasowe Fundacji WOŚP
tel. 695 870 020

kontakt do Fundacji
Bieg i Marsz pod hasłem „Policz się z cukrzycą” – 10.01.2016 – stadion miejski
*  GALERIA *
Nowy rekord w Dobrodzieniu
21.949,52 zł
47,27 euro2 korony czeskie
* GALERIA * z Koncertu Finałowego 24WOŚP w Dobrodzieniu
GALERIA J. Hurnik *
____________________________________________________________
Galeria z Koncertu 23 Finału WOŚP
Galeria z Koncertu – J. Hurnik

Ogólna kwota zbiórki- 16.054,62
……czytaj więcej

Galeria z marszu i biegu „policz się z cukrzycą”klasyfikacja

______________________________

Wolontariusze WOŚP Dobrodzieńskiego Sztabu

w Pałacu Prezydenckim… więcej

____________________________________________________________

Galeria z Przeglądu Teatrzyków Jasełkowych
.
Galeria z 22Finału WOŚP w Dpbrodzieniu
.
Galeria WOŚP na sportowo(aut. J. Hurnik)
Galeria WOŚP Koncert (aut. J. Hurnik)

________________        __________________

Rozliczenie XXII Finału WOŚP w Dobrodzieniu
dnia 12 stycznia 2014r.

Z zbiórki do puszek wolontariuszy zebrano razem : 14831,22zł
Podczas imprezy zamkniętej przeprowadzono licytację gadżetów otrzymanych od Fundacji WOŚP oraz licytację gadżetów podarowanych przez darczyńców, z których uzyskano: 805,00 złŁącznie uzyskano kwotę 

15 636,22 zł

oraz 42,43 €

którą wpłacono na konto Fundacji WOŚP poprzez Bank Pekao SA

Dobrodzieński Sztab
WOŚP

Comments are closed.