Wydarzenia

Wydarzenia                2019
Wydarzenia/galeria 2018
Wydarzenia /galerie 2017
Wydarzenia/galerie 2016
Wydarzenia/galerie 2015
Wydarzenia / galerie 2014 i starsze

 

____________________ PAŹDZIERNIK _____________________

_ 3 PAŹDZIERNIKA ___________


 

 

_ 5-22 PAŹDZIERNIKA ___________

 

 

 

_ 7 PAŹDZIERNIKA ___________

 

 

 

_ 9 PAŹDZIERNIKA ___________

 

 

 

 

_ 12  PAŹDZIERNIKA (poniedziałek)____ Sala Lustrzana DOKiS – godz.17.00 Otwarte spotkanie tematyczne Międzygminnego Towarzystwa Regionalnego Dobrodzień – Zębowice

 

_ 16-17  PAŹDZIERNIKA _________Sekcja pływacka VEGA 31 ZAWODY M. PETUSOWICZA -ZAWODY OKRĘGOWE – WROCŁAW

 

_ 16  PAŹDZIERNIKA (piątek )________WARSZTATY SZYCIA dla młodzieży i dorosłych SPOTKANIE ORGANIZACYJNE  – Sala Plastyczna DOKiS – godz.17.00   Zapraszamy na spotkanie osoby, które chcą w miłym gronie, przy maszynie spędzić czas.

_ 20 PAŹDZIERNIKA ( wtorek)________ Warsztaty – Stolarka dla dzieci SPOTKANIE ORGANIZACYJNE – zajęcia prowadzi inst. Beata Kupiec     Sala Plastyczna DOKiS – godz.16.30

 

_ 22 PAŹDZIERNIKA (czwartek)_______

SZKOLENIE EDUKO DZIEDZICTWO KULTUROWE REGIONU W DZIAŁANIACH EDUKACYJNO – KULTUROWYCH JAK ZACHWYCIĆ MIESZKAŃCÓW WŁASNĄ MIEJSCOWOŚCIĄ, A NIE ZANUDZIĆ – Sala kameralna DOKiS – godz. 10.00

_ 23 PAŹDZIERNIKA ___________

 

 

 

_ 27 PAŹDZIERNIKA /ODWOŁANO!!!(z powodu pandemii) ___

 

 

 

_________________ WRZESIEŃ 2020 _________________

_ 5 września (SOBOTA) ___________

 

 

 

_ 13 września (NIEDZIELA) ___________

 

 

 

__ 19 września (SOBOTA) ___________

 

 

 

__ 20 września (NIEDZIELA) ___________

 

 

 

 

 

 

_ 26 września (SOBOTA) ___________

_przeniesiono z 31 sierpnia na 26 września (sobota ) _

 

 

__ 28 września (PONIEDZIAŁEK) ___________

 

 

 

 

_________________ LIPIEC/SIERPIEŃ 2020 _________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________ CZERWIEC 2020_________________

__ 20 czerwca (sobota – godz. 16.oo)_____________________

 

 

 

__ 14 czerwca (niedziela)_____________________

 

 

 

 

Z POWODU ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM DOBRODZIEŃSKI OŚRODEK KULTURY I SPORTU ODWOŁAŁ WSZYSTKIE ZAJĘCIA ORAZ IMPREZY

W TERMINIE od 12.03.2020 do  ODWOŁANIA

_________________ MARZEC 2020__________________

__ 3 marca (wtorek)_____________________

GRA TERENOWA dla Zespołu Szkół z Dobrodzienia

Partnerzy : DOKiS, Muzeum Regionalne

 

__ 7 marca (sobota – godz. 17.oo)  _________

TANECZNY DZIEŃ KOBIET Dom Kultury w Dobrodzieniu zaprasza wszystkie Panie na imprezy z okazji DNIA KOBIET W programie:

¨ pokaz tańca Hiszpańskiego w wykonaniu słuchaczy UTW
¨ pokaz tańca HIP-HOP sekcji tanecznej
¨ pokaz tańca AMATORSKIEJ GRUPY „LATINO” Z PRASZKI
- sala lustrzana DOKiS

 

__ 10 marca (wtorek- godz. 17.3o) _______

WARSZTATY SZYCIA- Szyjemy Kurę Wielkanocną

 

__ 11 marca (wtorek- godz. 17.oo) _______

DOKiS zaprasza na spotkanie z okazji  obchodów Dnia Sołtysa  11 marca 2020r (środa) – godz. 17.oo sala lustrzana Domu Kultury

W programie:
Spotkanie sołtysów z gminy Dobrodzień
przy kawie i ciastku w towarzystwie burmistrza i radnych
oraz gościnnie
zatańczy grupa młodzieżowa Zespołu Pieśni i Tańca „HALKA” z Lublińca.

___________________________________________________________________

Z POWODU ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM DOBRODZIEŃSKI OŚRODEK KULTURY I SPORTU ODWOŁAŁ WSZYSTKIE ZAJĘCIA ORAZ IMPREZY W TERMINIE OD 12.03.2020 do odwołania

___________________________________________________________________

__ 17 marca (wtorek- godz. 17.oo) _______ODWOŁANO!

SPOTKANIE AUTORSKIE z autorem książki Dariuszem Zalegą

„ŚLĄSK ZBUNTOWANY”

 

 

__ 19 marca (czwartek)______________ODWOŁANO!

Święto Stolarzy WARSZTATY dla szkół Z Michałem Kaczmarczykiem

„Obróbka drewna – Nowe Życie Deski”

 

__ 20 marca (piątek – godz. 17.oo) _______ODWOŁANO!

Święto Stolarzy WERNISAŻ prac artysty Michała Kaczmarczyka

„Recykling po Naszymu”

 

__ 21 marca (sobota )__________________ODWOŁANO!

Wyjazd Mażoretek z DOKiS „MINI  FORMACJA” do Lublińca do specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego na pokaz w czasie gali konkursowej.

 

 

__ 24 marca (wtorek—godz. 16.oo)_______ODWOŁANO!

Warsztaty – Stolarka dla dzieci „ Zając Wielkanocny”zajęcia prowadzi inst. Beata Kupiec

 

__ 24 marca (wtorek – godz. 17.oo)_______ODWOŁANO!

Wykład dla słuchaczy UTW i zainteresowanych „ŚWIAT W PIGUŁCE” Cykl prelekcji z różnych stron świata w opowiadaniach podróżnika Pana Jacka Pluty – cz. 2

 

__ 26 marca (czwartek)_________________ODWOŁANO!

Wyjazd Sekcji Wokalnej DOKISIAKI do Opola na konkurs „Wygraj Szansę”

 

 

__ 27 marca (piątek)_________________ODWOŁANO!

VII Dobrodzieńskie Konfrontacje Teatralne

w programie:

- SPEKTAKL teatralny w wykonaniu ZSP Stowarzyszenia PRO Liberis Silesiae w Gosławicach pt. „das Kleine Musikstuck”

- WARSZTATY teatralne z użyciem lampy ultrafioletowej.

 

__ 29 marca (niedziela)_________________ODWOŁANO!

 

 

___________________ LUTY 2020 ___________________

__ 10 – 21 lutego  __________

F  E  R  I  E  2020 – PROGRAM

 

__ 1 lutego (sobota– godz.9.oo)_________

Akcja „USZYJ JASIA”

 

 

__ 4 lutego (wtorek – godz. 17.oo) ________

Wykład UTW „CIAŁO A SOCJOLOGIA”

 

 

__ 8 lutego _________________________

Wyjazd sekcji pływackiej VEGA na zawody

__ 9 lutego _________________________

Wyjazd Sekcji Modelarzy DOKiS na XXII okręgowe zawody modeli pływających o puchar dyrektora ZW LOK w Opolu

 

__ 9 lutego _________________________

WLMO III Tura gr.”B” – Dobrodzień

__ 9 lutego (godz. 9.00)________________

Walne zebranie wędkarzy.

 

__ 15 lutego  __________

Zimowa propozycja dla dorosłych KULIG

 

 

__ 13 lutego  __________

Spektakl dla dzieci „DRUID MACIEJ I MĄDROŚĆ ZIELONEGO LASU”

 

 

__ 23 lutego  __________

49 Ogólnopolski Turniej Brydża Sportowego Par o Puchar „Śnieżnego Płatka”

 

 

__ 24 lutego (poniedziałek)_______________

Otwarte spotkanie tematyczne Międzygminnego Towarzystwa Regionalnego Dobrodzień – Zębowice

 

__ 25 lutego  __________

Wykład UTW – „ŚWIAT W PIGUŁCE”

 

 

__ 26 lutego  __________

WARSZTATY ZDOBIENIA JAJ WIELKANOCNYCH ¨ prowadzenie warsztatów Muzeum Wsi Opolskiej

___________________ S T Y C Z E Ń 2020 ___________________

__ 3-5 STYCZNIA _____________________

Wyjazd Morsów z Dobrodzienia do Kołobrzegu na  Światowy Festiwal Morsowania

 

_ 5 STYCZNIA (niedziela)_________

Wyjazd Zespołu Pieśni Regionalnej z Dobrodzienia na występy do Pawłowic

 

_ 6 STYCZNIA (poniedziałek)_________
 

 

 

 

_ 7 STYCZNIA (wtorek)____________

Wykład dla słuchaczy UTW „Ziemia dobrodzieńska w publikacjach i opisach”- prelekcja dyr. Muzeum mgr Agnieszki Hurnik

 

_ 7 STYCZNIA (wtorek-godz. 17.00)_____

Zajęcia sekcji wokalnej dla młodzieży.

 

__ 11 STYCZNIA _____________________

Muzeum Diecezjalne w Opolu – godz. 17.oo  /  Spotkanie środowisk twórczych z biskupem Andrzejem Czają

 

__ 12 STYCZNIA (niedziela)______

 

 

 

__ 12 STYCZNIA _____________________

Wyjazd Zespołu Pieśni Regionalnej z Dobrodzienia na występy do Lublińca Kościół św. Edyty Stein

 

__ 14 STYCZNIA _____________________

Spotkanie Noworoczne w Starostwie powiatowym w Oleśnie —Rozdanie Róż Powiatu   - godz. 17.oo

__ 24 STYCZNIA (piątek – godz. 17.oo) ____

 

Wernisaż Pokonkursowej Wystawy Mobilnej Malowania Porcelany z Muzeum Wsi opolskiej.

 

__ 24 STYCZNIA (piątek – godz. 16.oo) ____

Warsztaty tworzenia koron Dożynkowych dla wszystkich zainteresowanych.

 

 

__ 27 STYCZNIA (p 

Comments are closed.