Co w maju w Domu Kultury ;

  • 1-3.05.2016 / Majówka „Wszyscy jesteśmy rodziną – ja, tata, mama i nasz kot”

1 -maja – wernisaż „Historie ołówkiem opowiedziane” prace Karoliny Gałki
2 -maja – „Uwolnij książkę z rodzinnej biblioteki” (3 edycja)
3 -maja – Piknik malarski  w parku – „Ze sztalugą i ołówkiem”

  • Wycieczki rowerowe z Klubem Jednoślad  / 1-maja – Turawa / 3 -maja – Pawłowice
  • 2.05.- godz. 17.00 / Wykład UTW – prof. dr hab. Anna Barska „ Życie kobiet w krajach arabskich”
  • 11.05. – godz. 9.30 / Festiwal Piosenki Przedszkolnej
  • 13.05. / Noc w Domu Kultury
  • 14.05. / Pielgrzymka Rowerzystów na Górę Św. Anny – Klub Rowerowy „Jednoślad”
  • 14.05. / 5-lecie Zespołów Mażoretek FANTAZJA
  • 21.05. – godz.10.00 / Zajęcia z robotyki
  • 21 – 22.05 - Majówka z modelami pływającymi
  • 25.05. – godz. 17.00 /  Dzień Matki –  „Taneczne i muzyczne prezenty dla Rodziców”
  • 29.05. / Dzień Działacza Kultury
  • 31.05 – godz. 17.00 / UTW – spotkanie z ciekawym człowiekiem – M. Mateja – malowanie na porcelanie ginąca pasja


 

 

 

 

 

 

……………….

Sekcje / Propozycje / Informacje / Inne

_______________________________________________________________
OGŁOSZENIE   – GODZINY PRACY KRYTEJ PŁYWALNI DELFIN W MAJU 2016:
  • - 01 maja 2016 – od 14.00 do 21.00
  • - 02 maja 2016 – od 14.00 do 21.00
  • - 03 maja 2016 – od 14.00 do 21.00
  • - 26 maja 2016 – od 14.00 do 21.00
W pozostałe dni maja Pływalnia pracuje bez zmian.

________________________________________________________________

__ Z działalności sekcji DOKiS __
_________________________

Relacja foto z XXI Wojewódzkiego Przeglądu Tanecznego w Ozimku.  Po estradzie kwalifikacyjnej w Oleśnie nasze dzielne mamy do stały sie do finału w Ozimku gdzie zdobyły 3 miejsce w kategori Ekstraklasa open 30+

GALERIA

 

Miło nam poinformować  że nasze Mażoretki Fantazja odniosły swoje pierwsze sukcesy w tym sezonie. Podczas IV Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Aplauz Marklowice, nasze dziewczyny zaprezentowały się w 4 Choreografiach z czego dwie zostały nagrodzone pucharami:
  • - Fantazja III (9-11 lat ) – 3 miejsce za układ Flinstonowie
  • - Fantazja I (14-16 lat) – 3 miejsce kategoria seniorki pompon
  • - Fantazja II (12-13 lat) – 5 miejsce kategoria juniorki pompon
  • - Fantazja II ( 12-13 lat) – 5 miejsce mini formacja juniorki
GALERIA

_____________________________________________________________

17 marca

sekcja intarsji ze swoim instruktorem Stanisławem Wilkiem gościła w TVP Opole  w programie O!POLSKIE O PORANKU   … otwórz (materiał rozpoczyna się po 52 minucie audycji)

Dom Kultury w Dobrodzieniu oferuje wystawę obrazów wykonanych metodą intarsji autorstwa Stanisława Wilka oraz możliwość poprowadzenia warsztatów pracy tą metodą prowadzonych przez autora. Zainteresowanych prosimy o kontakt 34 3575346

___________________________________________________________

_________________________________________________________________

Galeria do Warsztaty robotyki

______________________________________________________________

Centrum Rozwoju Lokalnego zwraca się do Państwa z prośbą o rozpatrzenie możliwości nawiązania współpracy w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej pn. „Kreatywny dzieciak”. …więcej.

_________________________________________________________________

Sekcja Rękodzieła Artystycznego zaprasza na swoje zajęcia w każdy piątek od godz. 15.oo – sala plastyczna Domu Kultury

_________________________________________________________________

W domu kultury odbywają się cykliczne spotkanie
KLUBIE MALUCHA
w każdy wtorek o godzinie 17.00.
Jeśli ktoś chce dołączyć do grupy to prosimy o kontakt poprzez facebook’a z Anią Majowską
______________________________________________________
Treningi w poniedziałki i piątki
w godzinach 17.30-19.00
w Publicznym Gimnazjum
przy ulicy Piastowskiej. – strona
_______________________________________________________
Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza nabór osób lubiących śpiewać do Chóru Kantata ( poniedziałki 18.30-20.00) oraz Zespołu Pieśni Regionalnej ( środy godz. 18.00-20.00) . Zainteresowanych zapraszamy!
_______________________________________________________

Szachy rodzinne.
Zajęcia prowadzi Henryk Oliwa.
_______________________________________________________
Joga – w środy od 19.3o
Zajęcia prowadzi Janusz Hampelski
______________________________________________________
Intarsja –  czwartki 18.oo – 20.oo
Zajęcia prowadzi ins. Stanisław Wilk
______________________________________________________
Nauka gry na instrumentach
______________________________________________________
Grupy taneczne
Prowadzi instruktor Małgorzat Prowda
_______________________________________________________